Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 01. 08. 19
Age : 21

Slovácko - Zlín Empty
PříspěvekPředmět: Slovácko - Zlín   Slovácko - Zlín I_icon_minitimeThu Aug 01 2019, 18:53

Zdravím Vás,

zkusím sem předat svůj tip na zápas Slovácka se Zlínem.
Zlín v prvním zápase nad Slávií dominoval v první půli ale nakonec padli. poté v olmíku hráli jejich klasiku,
pak na domácí půdě proti Liberci hráli skvěle a zasloužené vyhráli nad těžkým soupeřem 2:1

Slovácko až nad nečekanou výhrou nad Spartou od té doby bídná. Poslední zápas dokonce prohráli 6:0 nad
Jabloncem, kde do 70. minuty to byl v celku vyrovnaný zápas.

Celkově zkusím vsadit na Zlín v kurzu 4.08 ( Chance )

Poslední domácí zápas proti Zlínu skončil pro Zlín 0:4 a celkově se Zlínu daří na hřišti Slovácka, předešlý zápas 1:1 a další tuším, že 1:3. Bude to vyhrocený zápas kde i Zlínští fanoušci dojedou v hojném počtu povzbudit své svěřence. Prostě DERBY jak má být. Zlín celkově v této sezoně má lepší pressing a Slovácko nebude zvládat tlak Zlína.

I za malou částku si to prostě musím zkusit. V komentářích mi klidně napište co si myslíte o tomto derby VY.
Pochopím každou kritiku na tuhle analýzu.
Děkuji že jste to dočetli až sem, a ať je tento tip vítězný.
Návrat nahoru Goto down
Fenca10

Poèet pøíspìvkù : 1
Location : TřešŤ

PříspěvekPředmět: Re: Slovácko - Zlín   Slovácko - Zlín I_icon_minitimeFri Aug 02 2019, 13:15

Dekuju za skvělou analýzu, ja se budu drzet víc při zemi a vsadim si výsledky zapasu bez remízy s kurzem 2.88. Hodně štěstí !
Tom155cz

Derby je naše ! Takže jasný Zlín :- *
domin97

Join date : 03. 08. 19

PříspěvekPředmět: Re: Slovácko - Zlín   Slovácko - Zlín I_icon_minitimeSat Aug 03 2019, 11:29

Osobně hraji neprohru Zlína, protože nutno podotknout že, Slovácko na tom není také vůbec špatně i když minulé kolo dostali 6tku v Jablonci, viz. první kolo na Spartě kde zahráli výborný první poločas.
Za mě je to zápas 50:50, proto nevidím jediný důvod proč nezkusit za tak pěkný kurz Zlín v neprohře pro odvážlivce čistou výhru na Zlín.
Jsem na ten zápas sám zvědavý, lupeny koupené už jen aby zápas začal a já si mohl dát pivo Laughing Laughing