PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

LIBEREC - OLOMOUC

Goto down 
AutorZpráva
SooPy

SooPy

Poèet pøíspìvkù : 4

LIBEREC - OLOMOUC Empty
PříspěvekPředmět: LIBEREC - OLOMOUC   LIBEREC - OLOMOUC I_icon_minitimeThu Aug 01 2019, 19:30

Zdravím,

V sobotu do Liberce přijede Olomouc, která hodně potrápila Slavii a smolně si z Edenu neodvezla bod.

TIP: Liberec bude zahrávat více rohových kopů v kurzu 1.68 (Tipsport)

Na stadionu U Nisy se žádnému týmu nehraje dobře, Liberec je doma velice silný a dokáže potrápit kohokoliv. Tentokrát doufám v to, že Olomouc shoří na rohové kopy a obecně nebudou mít moc příležitostí v útoku. Olomouc v minulé sezóně snad pouze jednou zvítězil ve venkovním zápase na rohové kopy, což Liberec je pravým opakem až na konec sezóny a vždy doma byly na zahrávání kopů jedny z těch nejlepších.

Ve těch vzájemných duelech doma v Liberci Sigma vždycky prohrála a rohy velkým rozdílem podlehly... Součet zahrávání rohů v posledních třech duelech v Liberci proti Sigmě činí: "23:7" což je velký rozdíl

Good luck všem king
Návrat nahoru Goto down
Jagy001

Poèet pøíspìvkù : 33

LIBEREC - OLOMOUC Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIBEREC - OLOMOUC   LIBEREC - OLOMOUC I_icon_minitimeFri Aug 02 2019, 20:37

Zdravím muchachos!

Můj hlavní typ na toto utkání je, že v zápase nebude penalta kurz 1,36 (maxitip).
Naposledy kdy se mezi těmito dvěma celky kopala penalta bylo v roce 2012 před 12 zápasy. Navíc sigma již hned ve svých prvních dvou venkovních duelech penaltu kopala a tím dle mého se trochu riziko snižuje.

Líbí se mi i kurz 1,98 ( tipsport ) na neprohru Olomouce. I když je mi jasné, že sigma moc na Liberec u něj neumí, přesto je pro mě tento kurz dost lákavý. V utkání tipuji remízu 0-0 nebo 1-1.
Návrat nahoru Goto down
Johny19

Poèet pøíspìvkù : 2

LIBEREC - OLOMOUC Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIBEREC - OLOMOUC   LIBEREC - OLOMOUC I_icon_minitimeFri Aug 02 2019, 21:39

Zdravíčko
Slušný typy
Dle mého by také nebylo špatné Výsledek zápasu bez remízy ve prospěch Liberce v kurzu 1.37 (tipsport). Doma bude velmi silný a bude chtít všechny 3 body Wink
Good Luck všem
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

LIBEREC - OLOMOUC Empty
PříspěvekPředmět: Re: LIBEREC - OLOMOUC   LIBEREC - OLOMOUC I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

LIBEREC - OLOMOUC
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: