PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ

Goto down 
AutorZpráva
Mirecek

Poèet pøíspìvkù : 23

BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ Empty
PříspěvekPředmět: BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ   BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ I_icon_minitimeFri Aug 02 2019, 14:17

Zdravím Vás u mé další analýzy,

dnes bych si chtěl zkusit zahrát sobotní zápas mezi Bohemkou a Plzní.
Sice si každý řekne: ,, Plzeň jasná tutovka kurz 1.88 za to stojí ´´ ale já bych se držel při zemi.

Plzeň hrála v úterý těžké utkání proti Olympiakosu kde podle mých očekávaní padla vysoko 4:0
teď se musí z Řecka vrátit a připravit se na zápas proti Bohemce která je sice jak aprílové počasí a někdy dokáže porazit i top tým když se jí daří ale někdy taky vyhořet. Plzeň se mi v lize i přes bilanci tří výher vůbec nelíbí a v každém utkání taky inkasovala, takže bych viděl i sázku na to, že : Každý tým dá 1 a více gólů v kurzu 1.68 ( Chance )

Když se podívám na vzájemné zápasy obou týmů, tak poslední zápas se hrál na půdě Plzně, kde Plzeň vyhrála 3:2 a další vzájemné zápasy se hráli na bohemce kde výsledek skončil 2:2 a dokonce 5:2 pro Bohemku. Tudíž v každém padli min. 2 góly. Ale co tím chci říct je to, že si zkusím zahrát kurz

výsledek zápasu bez remízy na bohemku 3.15 ( Chance )

Plzni bude chybět zraněný Čermák a Hubník, podle mě důležití hráči.
Věřím, že Bohemka na své půdě bude chtít porazit Plzeň, která prostě někdy taky musí ,, padnout ´´

Pokud je zdravotní stav Čermáka a Hubníka už jinej, klidně to pište do diskuze a rád uznám mou neznalost. Své názory a postřehy taky piště do diskuze a určitě najdeme další kurzy které by se dali v tomto zápase zahrát. Díky za přečtení až sem.
Ať se daří ! ! !
Návrat nahoru Goto down
sarkahonzik17

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ   BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ I_icon_minitimeSat Aug 03 2019, 10:46

Já pro dnešní zápas dávám že Plzeň bude zahrávát více rohů s kurzem 1.70 (Chance)
Návrat nahoru Goto down
zaky99

Poèet pøíspìvkù : 4

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ   BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ I_icon_minitimeSat Aug 03 2019, 11:28

Super analyza . Dekujem
Myslim ze zadna zmena co se tyce zraneni neni oba by nemeli hrat.
Verim ze trener Hasek sve sverence dobre namotivuje a Bohemka to odjezdi ja budu hrat vysledek zapasu Bohemians s kurzem 4.13 (Tipsport)
Good luck Exclamation Exclamation Exclamation

Návrat nahoru Goto down
Mirecek

Poèet pøíspìvkù : 23

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ   BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ I_icon_minitimeSat Aug 03 2019, 23:19

Při sázce na výsledek zápasu bez remízy se aspoň vrátil vklad.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ   BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

BOHEMIANS 1905 - PLZEŇ
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: