PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Ostrava:Slovácko

Goto down 
AutorZpráva
vmuller

Poèet pøíspìvkù : 52

Ostrava:Slovácko Empty
PříspěvekPředmět: Ostrava:Slovácko   Ostrava:Slovácko I_icon_minitimeFri Aug 23 2019, 09:35

Zdar a sílu. Tady zkusím určitě zahrát over 2,5 za kurz 2,22 na tipsportu. Z posledních 5ti zapasu vždy padlo více.. přemýšlel jsem ještě o neprohru Slovácka (1,72) nebo i o výhře (3,62) z posledních 5 vzájemných zapasu vyhra Slovacka byla 4x.......Slovácko má docela fazónu ..3 zápasy nedostali gól a poradili si i s Plzní,takže si myslím že budou nabuzeni na další skalp. Co myslíte? Smile
Návrat nahoru Goto down
charwy45
Člen SL army
Člen SL army
charwy45

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: Ostrava:Slovácko   Ostrava:Slovácko I_icon_minitimeFri Aug 23 2019, 11:15

Taky jsem si dělal analýzu a mám over 2.5 Smile
Návrat nahoru Goto down
Pepa99

Poèet pøíspìvkù : 1

PříspěvekPředmět: Re: Ostrava:Slovácko   Ostrava:Slovácko I_icon_minitimeFri Aug 23 2019, 19:18

Já nevím mě to Slovácko docela zklamalo..
Návrat nahoru Goto down
vmuller

Poèet pøíspìvkù : 52

PříspěvekPředmět: Re: Ostrava:Slovácko   Ostrava:Slovácko I_icon_minitimeFri Aug 23 2019, 19:43

Pouze jsem psal že jsem přemýšlel o tipu na Slovácko a chtěl jsem znát názory jiných tipérů, ale nikdo se do debaty nezapojil......primární tip odemně byl na over 2,5 za pěkný kurz. Příště se určitě bude zelenat více Smile Ti co trefili over 2,5 gratuluji Smile
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ostrava:Slovácko   Ostrava:Slovácko I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

Ostrava:Slovácko
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: