PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

BOHEMIANS 1905 - Zlín

Goto down 
AutorZpráva
Mirecek

Poèet pøíspìvkù : 23

BOHEMIANS 1905 - Zlín Empty
PříspěvekPředmět: BOHEMIANS 1905 - Zlín   BOHEMIANS 1905 - Zlín I_icon_minitimeFri 20 Sep - 0:41

Krásný den,

chci se s Vámi podělit o můj další tip, tentokrát na zápas Bohemky se Zlínem.

Bohemka hraje doma a tudíž většina sázkařů spoléhá na to, že Bohemka prodlouží svou neporazitelnost na domácí půdě. Ze 4 zápasů vyhráli tři + jeden remizovali a to s Plzní.

Podle mě, i ta neporazitelnost musí někdy skončit a proč né zrovna se Zlínem ? Kterému se na Bohemce daří. Zlín se sice trápí, doma proti Spartě nevystřelil ani na bránu, ale věřím, že se dnes probudí a zlomí tu neporazitelnost Bohemky.

Poslední zápasy Zlína na Bohemce skončili následovně : 0:1
1:1
0:2

Tudíž volím tip na výhru Zlína v luxusním kurzu 3.70 ( CHANCE)
Mám i menší obavy z remízy tak pro ty z Vás tu je kurz SBR : 2.62 ( Na Zlín - Chance )
Dále si myslím, že výsledek by mohl klidně skončit 1:2 .. tudíž je tu i možnost sázky
Počet golu v zápasu : více než 2.5 v kurzu 2.04

Tento zápas je ošemetný ale věřím dnes Zlínu. Budu moc rád za koment popř. Vaše tipy a rady ohledně tohoto zápasu. Díky za dočtení až sem. <3
Návrat nahoru Goto down
Admin
Boss
Boss
Admin

Poèet pøíspìvkù : 47

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - Zlín   BOHEMIANS 1905 - Zlín I_icon_minitimeFri 20 Sep - 1:03

Pěkné shrnutí streamu pirat

Jagy001

Poèet pøíspìvkù : 33

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - Zlín   BOHEMIANS 1905 - Zlín I_icon_minitimeFri 20 Sep - 12:08

Zdarec,

Tak na tento zápas se mi líbí několik typů.

V posledních 5 zápasech mezi těmito týmy padly max 2 branky. Sázka kterou jsem dal je, že do půle padne max 1 branka. (1,42). Osobně si myslím že moc branek nepadne.

Také si myslím, že v tomto zápase by mohla být remíza ( 0:0 nebo 1:1 ). Takže pro odvážnější za drobné jsem dal sázku 0/-3,5g (4,24).

Hodně štěstí
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: BOHEMIANS 1905 - Zlín   BOHEMIANS 1905 - Zlín I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

BOHEMIANS 1905 - Zlín
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: