PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Sparta - Slavia

Goto down 
AutorZpráva
Drapy00
Řadový fanoušek
Řadový fanoušek

Poèet pøíspìvkù : 25

Sparta - Slavia  Empty
PříspěvekPředmět: Sparta - Slavia    Sparta - Slavia  I_icon_minitimeSun Sep 22 2019, 08:49

Zdravím borci

Sparta - Slavia +2,5 v zápase ( 1,98 fortuna)

At se daří !!

Návrat nahoru Goto down
vmuller

Poèet pøíspìvkù : 52

Sparta - Slavia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sparta - Slavia    Sparta - Slavia  I_icon_minitimeSun Sep 22 2019, 11:12

Přesně to, co říkal Lucazz na streamu... Já osobně myslim,že dnes takový over nebude...Slavie má zatím nejlepší obranu v lize, takže pro Spartu bude těžké dát gól...do toho Slavie hraje poháry, takže i více gólů od ní se očekávat podle mého nedá... proto je i vyšší kurz...každopádně je to derby a může se stát cokoliv...
Návrat nahoru Goto down
Aegwiinn

Poèet pøíspìvkù : 7

Sparta - Slavia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sparta - Slavia    Sparta - Slavia  I_icon_minitimeSun Sep 22 2019, 11:15

Tip : Každý tým dá v zápasu 1 a více gólů
Ano ( 1.71 )

Zdravím všechny z SLARMY, vítám Vás u své analýzy, kde jsem si vybral zápas mezi českou Slavií Prahou a českou Spartou Prahou.
Všichni víme jak je tenhle zápas vypjatý a oba týmy do toho budou chtít dát svoje maximum. Slavie inkasovala pouze 2 branky v této sezoně fortuna:ligy, ale kdo jiný by jim měl vstřelit branku, než právě zmiňovaná Sparta Praha.
Slavie nasadí určitě kvalitu, takže vzadu můžeme očekávat určitě Hovorku, Kúdelu, Bořila, Coufala, ale stále je nejistý start Ondřeje Koláře, který chytal skoro pokaždé.
Spartě chybí taktéž mnoho hráčů, ale ten svůj ''základ'' tam mají a nemyslím si, že by právě oni nedali gól na domácí půdě a v tento vypjatý zápas.
I Trpišovský v rozhovoru sám říkal, že od tohoto zápasu čeká mnoho agresivity a mnoho útočných akcí, které budou záležet na hráčích, zda-li se prosadí či ne.

Navíc Slavia má za sebou velmi vydařené utkání v Interu Milan a myslím si, že se ta fyzička musí podepsat na každého hráče, což hraje do karet opět Spartě, aby vstřelila alespoň ten jeden gól.

Slavia bude hrát svůj stály fotbal s presingem a to, že by se Slavie neprosadila, tomu bych nevěřil.
Proto jsem zvolil právě tuto sázku a vidím v ni velký value, každopádně uvidíme kam se ještě tento kurz posune.
Já osobně očekávám výsledek 1:2. Nevěřím tomu, že by tento zápas skončil například 0:1, nebo 1:0.

Děkuji všem za Vaše přečtení, popřípadě můžete zanechat like, či napsat svůj názor. Smile

Dan.

https://www.tipsport.cz/analyzy/fotbal-muzi-sparta-praha-slavia-praha/1159287?t=YW5hbMO9emEgU3BhcnRhIFByYWhhIC0gU2xhdmlhIFByYWhhIDEuNzEgemEgNzg5S8SN%0A&affid=WZ%2FgvRrBMe3ZzVr2eazDjA%3D%3D
Návrat nahoru Goto down
balo13635

Poèet pøíspìvkù : 19

Sparta - Slavia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sparta - Slavia    Sparta - Slavia  I_icon_minitimeSun Sep 22 2019, 17:30

Mě se líbí kurz na počet střel Slavie na branku v zapasu.
Více než 4,5 kurz 1,48
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Sparta - Slavia  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Sparta - Slavia    Sparta - Slavia  I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

Sparta - Slavia
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: