PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

České Budějovice - Karviná

Goto down 
AutorZpráva
Jouda002

Jouda002

Poèet pøíspìvkù : 22

České Budějovice - Karviná Empty
PříspěvekPředmět: České Budějovice - Karviná   České Budějovice - Karviná I_icon_minitimeSun Oct 27 2019, 11:38

Ahoj mrtvé fórum,
Dneska jen tak odlehčeně... Laughing
Když je venku tak krásně, ve 14:30 zatáhneme rolety, sedneme do křesla a budeme sledovat tento super mač.

Budějice doma pod komínem předvádí celkem tvořivou hru, hlavně s tím bordelem ze spodku tabulky, předminule měli Plíseň a před před předminule Žida z Číny, tam to bylo 2x za nula (ale to je špička). Jinak se nebojí tvořit, minule doma 3:2 s Klokanem a goliky oba poločasy.

"Tam v Karviné" Jak zpívá JoJo band, goliky moc nepadaj (celkem 2 ze 6 mačů). Pan František nejradši ordinuje hru na berjčíky a ta úplnou náhodou venku funguje (9 goliků ze 7 mačů).

Sestavy celkem v topu, o co hrát je taky, počásko taky top, rozhodčí Pechanec 3,9 žk na zápas moje tipy:

ŽK kundér 4,5 - 2,20 (tipáč) OK
A za barák!
Každý tým dá goliky v obou poločasech 19,40 (tipáč) KO

lol!       BYE lol!

Naposledy upravil Jouda002 dne Sun Oct 27 2019, 18:23, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Dino7

Poèet pøíspìvkù : 5

PříspěvekPředmět: Re: České Budějovice - Karviná   České Budějovice - Karviná I_icon_minitimeSun Oct 27 2019, 13:24

Kurz 19.40 to si snad zahraju jako proč ne za drobný se mi to líbí 😃. Jinak já jedu čistá 1 za 1.92, těžký zápas o 6 bodů, věřím ve výhodu domácího hřiště a i ta sestava CB mi přijde, že má více co nabídnout. V kase zkušený Drobný, Sivok taky na ligu ještě určitě má, dopredu konečně začal dávat góly Ledecky a jsou tam i další zajímaví hráči jako Schranz atd. Věřím,že to urvou
Návrat nahoru Goto down
Jouda002

Jouda002

Poèet pøíspìvkù : 22

PříspěvekPředmět: Re: České Budějovice - Karviná   České Budějovice - Karviná I_icon_minitimeSun Oct 27 2019, 18:30

Škoda kdyby Karviná vedla, mohla být šance...
Tak aspoň nějaký drobný za karty Smile
Návrat nahoru Goto down
Lukyn

Poèet pøíspìvkù : 10

PříspěvekPředmět: Re: České Budějovice - Karviná   České Budějovice - Karviná I_icon_minitimeSun Oct 27 2019, 18:59

Ty karty byly fajn tip. Takže díky ti a těším se na další kurzy Wink
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: České Budějovice - Karviná   České Budějovice - Karviná I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

České Budějovice - Karviná
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: