PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

Baník-Karviná

Goto down 
AutorZpráva
Reeny11

Poèet pøíspìvkù : 6

Baník-Karviná Empty
PříspěvekPředmět: Baník-Karviná   Baník-Karviná I_icon_minitimeFri Nov 08 2019, 00:03

Zdar borci, tak co daří se ? Mám pro Vás takový hezký tip na zítřejší utkáni, čekám na NHL tak možná je to už dnešní Very Happy
Baník hraje doma proti Karviné, je to malé slezské derby kde jednoznačným favoritem je pro mě Baník a to hlavně díky tomu, že jejich bilance doma je prostě skvělá, ne nadarmo se říká, že má nejlepší fanoušky v lize.. no hate ovšem každého to věc Smile
Baník doma suverénní až na zaváhání s Olomoucí, Baník má neskutečné starty do utkání, jejich 1. poločasy jsou prostě skvělé, dokaží se nabudit a vletět do soupeře:)
Já zde volím výsledek 1.poločasu za hezký kurz 2.00 u Tipsportu, kdo chce ať se přidá a přeji hodně štěstí! cheers

Ještě taková věcička, kdo je hodně odvážný a rád riskuje, možná tam můžete poslat over 2.5 v prvním poločasu kurz je 6.65 Smile ale tomu dávám důvěru tak 5/10 Smile ještě jednou hezký den.. Cool
Návrat nahoru Goto down
Gin

Poèet pøíspìvkù : 14

Baník-Karviná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baník-Karviná   Baník-Karviná I_icon_minitimeFri Nov 08 2019, 22:39

Ahoj já moc odvážný nebyl a dal jsem jen výhru Baníku. Což dopadlo, tak byla radost. 😁
Návrat nahoru Goto down
Reeny11

Poèet pøíspìvkù : 6

Baník-Karviná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baník-Karviná   Baník-Karviná I_icon_minitimeSat Nov 09 2019, 10:29

No, jako zápas proběhl celkem hladce, jen to mohli borci sázet ty branky dřív 😂
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

Baník-Karviná Empty
PříspěvekPředmět: Re: Baník-Karviná   Baník-Karviná I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

Baník-Karviná
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: