PříjemHledatRegistracePřihlášení

Share

SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec

Goto down 
AutorZpráva
hejlino

Poèet pøíspìvkù : 3

SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec Empty
PříspěvekPředmět: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 08:12

Ahoj bejci, zdravim vsechny sazkare,
vybral jsem si k analyze zapas mezi Slavkou a Libercem, kde se mi nesmirne libi kurz 1,83 (FORTUNA), ze da Liberec gol. Vim, ze ma Slavka zatim vybornou obranu, pritom odesli 2 hlavni stoperi, diky jim si podle me pripsali 3 trofeje.
Na druhou stranu Liberec sileny vstup do nove sezony, nedavaji moc golu, ale myslim si, ze se na Slavii hecnou a urcite daji gola!

Moje duvera je (9/10).

Budu rad za kazdy nazor. Mejte hezky den.
Návrat nahoru Goto down
Sikec

Sikec

Poèet pøíspìvkù : 143

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 08:40

To jak Slavia hrála proti karviné a neproměněné penalty, tak bych se nebál jet Liberec v handicapu +1,0 v kurzu 2,70 u tipsport je kurz na gól 1,92 bounce bounce
Návrat nahoru Goto down
Sikec

Sikec

Poèet pøíspìvkù : 143

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 08:44

Návrat nahoru Goto down
hejlino

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 09:22

Vid, taky ted premyslim, ze bych tam mozna vyslal cistou 2
Návrat nahoru Goto down
Gomez
Člen SL army
Člen SL army

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 11:38

Ono mi připadá tohle utkání nevyzpytatelné, spíše ale myslím, že Slavia vyhraje. Přiznám se, že jsem neviděl utkání v Karviné, ale Trpišovský říkal, že co by ještě chtěli, zahodit tolik šancí. Na druhou stranu se bude hrát bez diváků a to se spíše projeví na vyhecovannosti obou, tak asi padne málo gólů. Pokud bych měl něco vybrat tak asi under 2.5 gólů.

Sent from Topic'it App
Návrat nahoru Goto down
charwy45
Člen SL army
Člen SL army
charwy45

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 12:49

Slávie se mi vůbec nelíbí a ještě neměla soupeře co by prověřila tu její obranu, ale i tak se mi tam ten Hovorka třeba nelíbí a myslím, že ta obrana bude její slabina. Myslím, že pokud bude hrát Slávie jako proti Karviné nebo Olomouci tak to tam Liberci musí padnout
Návrat nahoru Goto down
Dino7

Poèet pøíspìvkù : 5

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 17:30

No já nevím. Karviná dala venku Plzni 2 góly a doma si proti Slavii nevybavuji žádnou šanci Karviné. Pokud by Slavie proměnila alespoň třetinu tutovek byl by to celkem náklep, takže zatím marnej a bez pořádného útočníka hrající Liberec bych fakt nezkoušel. Ale krom zápasu v Teplicích to tam Slávii moc nepadá. Všechny zápasy bez diváků jsou divné, takže bych se tomu spíše vyhnul. Když bych měl přece jen něco vybrat dal bych -2,5 kurz 2.16 (nebo sichr -3,5 za 1,45), očekávám vlažnější zápas než normálně a posledních 5 zápasů těchto soupeřů bylo vždy -2,5. good luck!
Návrat nahoru Goto down
Gomez
Člen SL army
Člen SL army

Poèet pøíspìvkù : 17

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 18:34

Souhlasím spíše s Dino7, že zápas bude opatrnější a Liberec po odchodu Kozáka nemá pořádného útočníka. Jak jsem psal výše taky to vidím na under a 3,5 by měl být skoro jistota. Samozřejmě, že ve sportu to není nikdy 100 %, ale bez diváků moc gólů padat nebude, divil bych se opaku. Zajímavé kdyby  se porařilo někomu najít statistiku zápasů české ligy, které byly bez diváků, jestli obecně padalo málo gólů.
Návrat nahoru Goto down
hejlino

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 19:51

Zajimave nazory kluciiiii, ale stale verim memu tipu, ze to tam Libe dotlaci...! Aspon jeden! Vsem hodne stesti!
Návrat nahoru Goto down
TadeasJanku

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 20:32

Já mám na tento zápas dva Tipy. První je 02, Slavia má s Libercem dlouhodobě problémy a v posledních letech ho nikdy nijak výrazně neporazila, naopak vyhrála z posledních deseti vzájemných soutěžních zápasů pouze třikrát. Další problém pro Slavii je absence diváků v utkání, kteří ji už mnohokrát pomohli ke vstřelení důležité branky. Liberec sice prohrál všechny tři poslední utkání, ale všechny tři jen o gól a dost smolně. Slavia sice má ze čtyř zápasů deset bodů, což není úplně špatné, ale výhry ve Zlíně a s Olomoucí byli dost šťastné. Velkou výhodu tohoto tipu vidím i v tom, že pokud Slavia utkání přece jenom zvládne za tři body, tak to podle mě jen těsně a rozhodne až v závěru utkání, tudíž bude vysoká šance na to, že se objeví v zápase okamžik, kdy si budete moci sázku pojistit. Kurz 3,53 (Tipsport a Chance) se podle mě rozhodně vyplatí rozhodně vyzkoušet.

Jako druhý tip vidím U3,5. Čtyři a více branek v zápase Slavie s Libercem padlo naposledy před více než čtyřmi lety, kdy Slavia v roce 2015 doma remizovala s Libercem 2:2. Navíc Slavie zatím ukázala ve všech zápasech (kromě Teplic), že dlouholetý problém se střílením branek ji neopustil. V zápasech Liberce jsme navíc zatím viděli padnout maximálně tři góly. Další důvod vidím opět v uzavření tribun. To podle mě Slavii může o nějaký ten gól připravit. Kurz 1,45 (Fortuna) je podle mě více než hodnotný.
Návrat nahoru Goto down
TadeasJanku

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeTue Aug 06 2019, 20:34

Gomez napsal:
Souhlasím spíše s Dino7, že zápas bude opatrnější a Liberec po odchodu Kozáka nemá pořádného útočníka. Jak jsem psal výše taky to vidím na under a 3,5 by měl být skoro jistota. Samozřejmě, že ve sportu to není nikdy 100 %, ale bez diváků moc gólů padat nebude, divil bych se opaku. Zajímavé kdyby  se porařilo někomu najít statistiku zápasů české ligy, které byly bez diváků, jestli obecně padalo málo gólů.

Taková statistika by se možná dala najít, ale měla by minimální vypovídající hodnotu vzhledem k tomu, že uzavřený stadion je tady v Česku jednou za uherský rok a ani si nepamatuji, kdy naposled ho nějaký tým měl.
Návrat nahoru Goto down
balo13635

Poèet pøíspìvkù : 19

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitimeFri Aug 09 2019, 18:58

Slavie první 4 kola nějak gólově neoslnila až na jeden zápas kdy dali 5 gólů. Kvalita jejího kádru je stále oproti jiným českým týmům obrovská. Většinou v lize svého soupeře herně převyšují. Ve 3 ze 4 kol vyslali na bránu soupeře 7 a víc střel. Věřím že její hráči si poradí s obranou soupeře a na bránu několikrát vystřelí.
Volím sázku: Počet střel Slavie na branku soupeře více než 6,5 v kurzu 1,6
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec   SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec I_icon_minitime

Návrat nahoru Goto down

SK Slavia Praha vs FC Slovan Liberec
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
 :: Fotbal :: Česká Liga-
Přejdi na: